El. komercijos renginys Amazon pardavėjams

Didžiausia Lietuvos Amazon pardavėjų šventė 2022 metais!

2022 m. gruodžio 28d., Vilnius

Bilietai - 50€

Į bilieto kainą įskaičuotos dvi kavos petraukėlės.

  • Plėskite profesionalių pažinčių tinklą – planuojame sulaukti 50-100 Amazon pardavėjų iš visos Lietuvos.
  • Gaukite asmeninių patarimų iš kitų profesionalių Amazon pardavėjų ir savos srities specialistų. Vos keli naudingi patarimai gali ženkliai padidinti pelną ir sėkmę Jūsų versle.
  • Susipažinkite su naujausiomis Amazon pardavimo strategijomis, kurios bus aktualios 2023 metais.
  • Praleiskite tarpušventį naudingai - praplėskite žinias ir užmegzkite naujas pažintis sėkmingai 2023 metų pradžiai.

Seller Fest Lietuva rėmėjai


Renginį pristato

Partneriai Lietuvoje

Apie SELLER FEST Lietuva

Pastebėjome, jog Lietuvoje yra labai daug el. komercijos pardavėjų, kurie prekiauja Amazon platformoje ar bent jau ja domisi. Auginant tokį verslą, labai svarbu bendrauti su bendraminčiais ir apsikeisti naujausiomis strategijomis. Na, o gyvas bendravimas yra efektyviausias būdas perteikti tokias žinias!

Seller Fest Lietuva - tai vienas iš nedaugelio profesionalių renginių Lietuvoje, skirtų Amazon pardavėjams. 

Šis renginys-šventė tai organizatoriaus "Orange Klik" šventinė dovana Lietuvos Amazon entuziastams.

Tarpušvenčiu pasirinkta data siekiame suburti profesionalus, kurie į naujus metus nori įžengti su naujausiomis įžvalgomis apie Amazon verslą ir naudingomis pažintimis, kurias daug lengviau užmegzti kai visi nusiteikę šventiškai.

Seller Fest Lietuva šventinis renginys vyks visą dieną. Turėsite unikalią galimybę išklausyti pranešimus lietuvių kalba, kuriuos skaitys geriausi Amazon ekspertai Lietuvoje. Visi pranešėjai prekiauja Amazon plaformoje patys arba specializuojasi teikdami paslaugas šios platformos pardavėjams. Šie ekspertai dalinsis savo sėkmės istorijomis ir patvirtintomis strategijomis, kurios suteiks neįkainojamų įžvalgų Jūsų verslo plėtrai. Be mokomųjų prezentacijų, Jūs taip pat turėsite galimybę keistis žiniomis ir patirtimi su kitais Amazon specialistais.

Renginio pranešėjai

simas žELVYS

"AMZ Group" vykdantysis partneris

Amazon pardavėjo fail'ai, fu*pai ir juokingos istorijos

Simas Amazon versle daug eksperimentuoja ir išbando naujus įrankius bei servisus. Jis papasakos apie darytas klaidas ir kaip jų išvengti.

Apie Simą

Simas online prekiauja jau daugiau nei 10 metų, savo e. komercijos verslą pradėjęs su pradine 300 eurų investicija. 2015 metais jis sutelkė savo dėmesį į prekybą Amazon ir dabar savo produktais prekiauja bene visose Amazon rinkose. Simas kartu su partneriais sukūrė 4 sėkmingus prekių ženklus, o jo sukurti produktai buvo publikuojami mic.com, huffpost.com, thesun.co.uk ir metro.co.uk.


žYDRŪNAS sTANKEVIČIUS

Amazon ekspertas, investuotojas

Svarbiausi Amazon verslo vertės elementai

Išgirsite visą tiesą apie Amazon veiklos pelningumą ir exit'us. Kokie elementai yra svarbiausi skaičiuojant Amazon verslo vertę ir kaip veikia agregatoriai. Sužinosite receptą kaip pakelti veiklos pelningumą nuo 5 iki 35 % (*yra papildomų sąlygų).

Apie Žydrūną

Amazon pardavėjas nuo 2010 m., sukurta virš 70 unikalių produktų 14-oje pagrindinių Amazon kategorijų, 5 prekių ženklai. Bendri pardavimai Amazone viršyja 15 mln. Eurų, pagridinis prekės ženklas Enno Vatti sėkmingai parduotas 2022 m. Seminal Work R&D vadovas. Pagrindiniai įgūdžiai - naujų sėkmingų produktų ir nišų radimas Amazone, strateginis finansų planavimas, veiklos efektyvinimas ir optimizacijos. 


Juozas Kaziukėnas

"Marketplace Pulse" kompanijos vadovas

Amazon M&A Rinka

Pranešimo metu išgirsite, kas, kiek ir už kiek perka Amazon verslus. Juozas pateiks 2022 metų rezultatus ir artėjančių metų prognozę.

Apie Juozą

Juozas yra rinkos tyrimų Marketplace Pulse kompanijos vadovas ir įvairių e-komercijos kompanijų strateginis patarėjas bei investuotojas. Jo įžvalgos dažnai minimos The Wall Street Journal, Financial Times, Bloomberg, CNBC, The New York Times ir kituose dienraščiuose.


iNDRĖ pRICHOCKAITĖ

WePack.lt įkūrėja

AMAZON FBA vs. FBM pakavimo ypatumai

Indrė savo pranešimo metu papasakos apie skirtumus tarp Amazon FBA ir FBM siuntų pakavimo - į ką atkreipti dėmesį bei ką būtina žinoti.

Apie Indrę

Indrė Prichockaitė yra WePack.lt įkūrėja. WePack teikia sandėliavimo ir  pakavimo paslaugas Vilniuje. 


vIRGINIJUS gIRNIUS

"1StopVAT" vykdantysis direktorius

Amazon mokesčiAI nuo A iki Z

Pranešimo metu išmoksite, kokie yra Amazon reikalavimai dėl PVM (pridėtinės vertės mokesčio), kokios yra pačių Amazon mokesčių vengimo schemos ir kokių priemonių imamasi, jei pardavėjas nesąžiningai moka mokesčius. Virginijus taip pat aptars DAC-7 mokesčių direktyvą, kuri reiškia, jog Amazon turės teikti informaciją valstybių narių mokesčių administratoriams apie nesąžiningus pardavėjus.

Apie Virginijų

1StopVAT vykdantysis direktorius, sukaupęs 10 metų patirtį tarptautinio apmokestinimo klausimais, šiuo metu besispecelizuojantis nuotolinės prekybos apmokestinimo srityje.


KLAIDAS ŠIUIPYS

"AMZ Bees" agentūros įkurėjas

80/20 taisyklė Amazon reklamoje

Praktika rodo, kad didžioji dalis apčiuopiamų rezultatų produktui Amazon platformoje ateina tik iš vieno reklamos tipo. Šiame pranešime Klaidas pasidalins savo patirtimi dirbant su Amazon reklama ir kur reikėtų prekybininkams skirti daugiausiai savo dėmesio ir kada jį pradėti sklaidyti.

Apie Klaidą

Klaidas Šiuipys - AMZ Bees Amazon paskyrų administravimo agentūros įkūrėjas. Klaidas su prekinių ženklų auginimu "Amazon" platformoje dirba jau virš 8 metų ir agentūros klientams per metus sugeneruoja virš $ 40mln. pardavimų. 


TOMAS AUGULIS

Įmonės "7 Natos" vadovas

360° produktų nuotraukos Amazon ir e-komercijoje. Kodėl jų reikia ir kaip jas padaryti?

Paskutinės pirkimo el. parduotuvėse tendencijos rodo, kad pirkėjams neužtenka paprasto, primityvaus apsipirkimo. Pirkėjai nori pramogauti, produktus apžiūrėti įvairiais kampais, nori išsamiau su jais susipažinti. Žodis #Shoppertainment vis aktualesnis elektroninio verslo savininkams.

E-prekybos platforma Amazon leidžia prekės kortelėje turėti ne tik statines nuotraukas ir video, bet ir 360° produktų nuotraukas. Pateiksiu atsakymus į klausimus, kokią naudą ir kokius netikėtai gerus rezultatus gali atnešti 360° produktų nuotraukos ir kaip jas įkelti į jūsų produktų prekių korteles. Taip pat parodysiu kaip įdomiai ir kūrybiškai galima nufotografuoti jūsų produktus. Visa tai iliustruosiu jau egzistuojančiais pavyzdžiais.

Apie Tomą

Tomas jau 20+ m. dirba su e-komercija ir domisi viskuo, kas su ja susiję. Vadovauja įmonei "7 natos", kuri vysto e-komercijos projektus Lietuvoje (marskineliai.lt ir manodovanos.lt) bei tarptautinėse rinkose (vivamake.com). 5+ metus su Vivamake prekiniu ženklu pardavinėja Amazon ir Etsy. Nuo 2020 metų Baltijos šalyse atstovauja prekinį ženklą Orbitvu. Tai yra automatinių foto studijų, skirtų produktų fotografavimui, gamintojai ir lyderiai pasaulyje. Jie kuria įnovatyvius fotografavimo sprendimus, leidžiančius iš esmės pakeisti produktų fotografavimo procesus. Prekių fotografavimas su Orbitvu tampa greitu ir nesudėtingu procesu, kai savo įmonės viduje, neturint profesionalių fotografų, galima daryti puikias statines ir 360 produktų nuotraukas, bei video jūsų e-parduotuvėms ir komunikacijai/reklamai.


Robert Butko

GetAmazonAppeal.com įkūrėjas

Amazon Paskyros deaktyvavimo priežastys bei kaip to išvengti

Pranešimo metu apžvelgsime 2022 m. "top 3" priežastis dėl ko buvo blokuojamos Amazon pardavėjų paskyros. Kaip paruošti gerą Appeal'ą ir į ką atkreipti dėmesį. Taip pat pasidalinsiu patirtimi apie tai, ar verta rašyti į visų žinomą jeff@amazon.com, bei "Twitter" galią.

Apie Robertą

Robertas aktyviai prekiauja Amazon platformoje jau 8 metus. Nuo 2015 m. taip pat teikia konsultacijas Amazon pardavėjams, kurių paskyros bei prekės buvo deaktyvuotos arba suspenduotos dėl įvairiausių priežasčių. Robertui teko pagelbėti daugiau nei 800 klientų, tad jis pukiai supranta kiekvienos situacijos sudėtingumą bei galimybes jas išspręsti naudojant laiko patikrintas strategijas.


Arina Žekonytė

Amazon paskyros valdytoja įmonėje "Smart Brands Laboratory"

100 Smart Brands Lab Eksperimentų - iššūkiai, pamokos ir pasiekimai

Pranešimo metu susipažinsite su Amazon "Manage Your Experiments" įrankiu, skirtingomis A/B testų rūšimis, jų ypatybėmis ir funkcijomis. Arina taip pat pasidalins iššūkiais, klaidomis ir mažais džiaugsmais atliekant 100+ A/B testų.

Apie Ariną

Šiuo metu Arina yra Amazon Account Manager įmonėje Smart Brands Laboratory. Kitų paklausta apie savo veiklą dažniausiai atsako, jog Amazon paskyroje prižiūri viską nuo A iki Z. O jeigu rimčiau, Arina administruoja 8 prekinius ženklus su daugiau kaip 100 prekių, daugiau nei 10-yje rinkų.


Janita Supranavičiūtė

Pirkimų skyriaus vadovė įmonėje "Mportas"

Produktų sourcinimas Kinijoje

Pranešimo metu sužinosite kaip ieškoti prekių už geriausią įmanomą kainą, kokios galėtų būti strategijos ir kokie iššsūkiai Jūsų laukia pakeliui. Janita pasidalins asmenine patirtimi dirbant su įvairiomis įmonėmis bei duos patarimų ir įžvalgų, kurios padės produktus iš Kinijos source'inti efektyviau.

Apie Janitą

Jau būdama dvidešimties Janita atsivežė 100 konteinerių įvairiausių prekių iš Kinijos. Šiuo metu su UAB "Mportas" komanda ji įmonėms padeda vykdyti efektyvesnius prekių paieškos bei tiekimo procesus, siekiant sutaupyti sąnaudas ir padidinti pelningumą.

Bilietai

Renginys vyks gruodžio 28 dieną (trečiadienį)

Bilietai - 50€

Į kainą įskaičuotos dvi kavos petraukėlės.

Bilietai platinami per Paysera Tickets. PVM 0%.

Renginio programa

Seller Fest Lietuva - tai vienos dienos renginys, vyksiantis gruodžio 28 dieną (trečiadienį).

8:00 - 9:00 Registracija, susipažinimas su kitais dalyviais

9:00 -11:00 Pranešimai

11:00 - 11:30 Kavos pertraukėlė

11:30 -12:30 Pranešimai

12:30 - 14:00 Pietūs

14:00 - 15:00 Pranešimai

15:00 - 15:30 Kavos pertraukėlė

15:30 - 16:30 Pranešimai

16:30 - 17:30 Laisvas laikas, skirtas bendravimui

Vieta - Vilnius

Renginys vyks „Artis Centrum Hotels“ viešbutyje, įsikūrusiame pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, renovuotame XIX amžiaus pastate, šalia Prezidentūros.

Viešbutis įsikūręs vos 2km nuo Vilniaus geležinkelio ir autobusų stočių, tad susisiekimas atvykstant iš kitų miestų bus ypač patogus. Viešbutis taip pat turi parkingo aikštelę, atvykstantiems savo transportu.

Prisijunk prie Amazon pardavėjų grupės Facebooke

Akimirkos iš Seller Fest Lietuva 2019 renginio

Renginio organizatorius

Orange Klik aktyviai kuria Youtube video bei konferencijas tarptautinei Amazon pardavėjų bendruomenei nuo 2016 metų. Šios kompanijos įkūrėjas - Augustas Kligys iš Lietuvos. 

Per 6 metus Orange Klik suorganizavo 6 konferencijas (Čekijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Izraelyje ir Lietuvoje) bei 11 virtualių renginių (angl. "virtual summits") ir subūrė tūkstančius Amazon platformos prekiautojų.

Keletas Orange Klik organizuotų renginių:

DUK

Ar pietūs įskaičiuoti į bilieto kainą?

Ne, pietūs ir/ar vakarienė nėra įskaičiuoti į bilieto kainą. Renginio metu, turėsite rytinę kavos pertrauką prieš prasidedant sesijoms, o pietums bus skiriama pusantros valandos, tad turėsite pakankamai laiko aplankyti šalia viešbučio esančius restoranus!

Ar renginio bilietai grąžinami?

Ne, pinigai už renginio bilietus nėra grąžinami.

Ar savo bilietą galiu perleisti kitam asmeniui?

Taip, su renginio organizatorių sutikimu ir patvirtinimu, savo bilietą galite perleisti kitam asmeniui, jei pats renginyje dalyvauti negalite.

Ar atvykęs į renginį privalau turėti atspausdintą bilietą?

Tikrai ne! Savo bilietą galite turėti mobiliajame įrenginyje.